Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP

Kampania Rowerem do pracy w ramach European Cycling Challenge 2017

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zaprasza do wzięcia udziału w V edycji kampanii „Rowerem do pracy” w ramach „European Cycling Challenge”.

European Cycling Challenge to rowerowa rywalizacja europejskich miast zainicjowana przez miasto Bolonia w 2012 roku. W ubiegłym roku dzięki zaangażowaniu gdańskich pracodawców stworzyliśmy największą drużynę w Europie i po raz drugi  z rzędu odnieśliśmy wspólnie wielkie zwycięstwo pokonując 52 miasta!
W tym roku startujemy ponownie, a Gdańsk broni pierwszego miejsca oraz tytułu Najbardziej Rowerowego Miasta.
Kampania “European Cycling Challenge” będzie trwała w dniach 1-31 maja br.

Gdańskie firmy, będą mogły rejestrować się do udziału w „European Cycling Challenge” jako grupy i konkurować między sobą w liczbie przejechanych kilometrów. Aby zgłosić firmę do udziału w kampanii należy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się poniżej, a następnie przesłać go na adres: ecc@gdansk.gda.pl. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego dla każdej firmy zostanie utworzona osobna grupa.

Następnie każdy pracownik uczestniczący w kampanii „Rowerem do pracy” powinien:
- zarejestrować się na stronie www.cyclingchallenge.eu/pl ,
- pobrać darmową aplikację na smartfon „NAVIKI” (rejestracja możliwa również przez aplikację),
- wybrać swoją drużynę – „Gdańsk” oraz swoją grupę - nazwa firmy,

a następnie jeździć na rowerze przez cały maj i rejestrować wszystkie swoje przejazdy (do pracy, na zakupy, rekreacyjne) przy użyciu aplikacji. Osoby, które nie posiadają smartfona, również będą mogły uczestniczyć w kampanii, rejestrując pokonane na rowerze dystanse bezpośrednio na stronie internetowej www.cyclingchallenge.eu/pl

Wyniki kampanii będzie można śledzić na bieżąco na stronie www.cyclingchallenge.eu/pl.
W tym roku platformą wymiany informacji, dobrych praktyk, miejsca zarażania się pozytywnymi emocjami, wzajemnego dopingu i przede wszystkim dobrej zabawy jest grupa facebook'owa Kręć kilometry dla Gdańska - European Cycling Challenge 

Nagrodzone zostaną firmy, które „wykręcą” na rowerach najwięcej kilometrów w stosunku do liczby pracowników. Dla laureatów przygotowaliśmy kilkaset atrakcyjnych nagród. Pytania email: ecc@gdansk.gda.pl, tel.: 58 526 80 84 oraz na facebook'u.

Aby ułatwić rozpowszechnienie informacji o kampanii wśród pracowników Państwa firmy z chęcią przekażemy materiały promocyjne: plakaty, ulotki informacyjne oraz odblaskowe opaski rowerowe. Materiały można odebrać w naszej siedzibie: ul. 3 Maja 9 (budynek Urzędu Pracy), pokój 033B, poziom -1 w godzinach: poniedziałek, wtorek, czwartek 07:30-16:30; środa 07:30-17:00, piątek 07:30-15:00.

Zobacz też:

>> ZASADY KAMPANII <<

>> FORMULARZ REJESTRACYJNY DLA FIRM <<

>> BROSZURA INFORMACYJNA <<

>> WYNIKI EDYCJI 2016 <<

>> WYNIKI EDYCJI 2015 <<

>> WYNIKI EDYCJI 2014 <<


Data publikacji: 17.04.2015 12:31
Ostania modyfikacja: 08.05.2018 09:36

Copyright © Urząd Miejski w Gdańsku
Wydział Gospodarki Komunalnej / Referat Mobilności Aktywnej
Kancelaria Prezydenta / Referat Multimedialny
Gdańsk 80-803, ul. Nowe Ogrody 8/12